• O nas

•

Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Dywitach rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2018r. Jest placówką 2 - oddziałową, nowoczesną, przyjazną dziecku i rodzinie, do której uczęszcza 47 dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Ogród otaczający przedszkole jest ogrodzony i wyposażony w piaskownicę oraz sprzęt i zabawki ogrodowe. Ze względu na otaczającą nas zieleń jest to również doskonałe miejsce do zabaw na świeżym powietrzu oraz prowadzenia doświadczeń i obserwacji przyrodniczych.

Przedszkole świadczy wysoki poziom usług edukacyjnych. Panuje w nim atmosfera życzliwości, otwartości i zaufania. Jest miejscem dobrej i twórczej zabawy. W pracy dydaktyczno-wy.chowawczej stosowane są metody aktywizujące, sprzyjające wielozmysłowemu odkrywaniu świata. Nasi nauczyciele to kreatywni pedagodzy, posiadający wysokie kwalifikacje, doświadczenie, zaangażowanie oraz pasję nauczania.